Praca

Kierownik Regionalny Sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Utrzymywanie kontaktu z powierzonymi Klientami;
  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów;
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami;
  • Przygotowywanie ofert oraz umów handlowych.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
  • Zaangażowanie w realizacje zamierzonych celów sprzedażowych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie mi.n. 2 lata na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana  znajomość j. niemieckiego lub angielskiego .

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie listów motywacyjnych oraz CV na adres e-mail: biuro@arpanel.pl

INŻYNIER JAKOŚCI.

o Kontrola właściwości wyrobów gotowych i surowców;
o Opracowywanie protokołów kontrolno-pomiarowych;
o Pomiary manualne przy użyciu urządzeń kontrolno-pomiarowych;
o Nadzór nad powierzonym sprzętem i wyposażeniem kontrolno-pomiarowym.

Wymagania:
o Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany wydział mechaniczny;
o Mile widziana umiejętność obsługi maszyny wytrzymałościowej;
o Wiedza z zakresu mechaniki teoretycznej i wytrzymałości materiałów;
o Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
o Umiejętność pracy w zespole;
o Umiejętność szybkiego uczenia się;
o Dobra organizacja pracy;
o Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
o Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
o Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
o Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres:
biuro@arpanel.pl

lub o kontakt pod nr telefonu:
668 842 095 – Katarzyna Kruppa