Dziękujemy wszystkim architektom za udział w VIII Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie oraz Akademii Golfa dla Architektów.

Wydarzenie odbyło się na pięknym obiekcie Rosa Private Golf Club w Konopiskach koło Częstochowy w terminie 15-16.09.2017.

Uczestnicy Mistrzostw rywalizowali między sobą w turnieju rozgrywanym na 18 dołkach w formacie stableford netto oraz strokeplay brutto. Początkujący golfiści wzięli udział w Turnieju Zielonej Karty.

Dla osób pragnących poznać podstawy tego pięknego sportu, jakim jest golf, zorganizowana była dwudniowa, intensywna Akademia Golfa, prowadzona przez świetnie wyszkolonych trenerów.

Podczas GOLF ARCHI CUP ARPANEL miał swój dołek specjalny, gdzie zadaniem uczestników było jednym uderzeniem trafić jak najbliżej dołka nr 4. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się Pan Marek Borkowski. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Jedną z wieczornych atrakcji był konkurs ARPANEL. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie trafić piłeczką do otworu w ściance wykonanej z płyty warstwowej ARPANEL.

Chętnych do udziału w konkursie było wielu ale tylko czterem udało się sprostać zadaniu, które wbrew pozorom nie było takie proste.

Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy ???

Galeria