Płyty warstwowe docenione przez architektów.

powrót do góry
design
parametry
oferta
doradztwo
design

Rozwiązania dla Architektów

Dzisiaj „design” obiektów odgrywa ogromna rolę w tworzeniu nowoczesnej architektury i przestrzeni, a oryginalność decyduje o przewadze konkurencyjnej. Oferta płyt warstwowych ARPANEL została stworzona w oparciu o najnowocześniejsze trendy i wzornictwo w architekturze. Oferuje bardzo szeroką gamę kolorystyczną naszych produktów, oryginalne profilację płyt warstwowych ARPANEL (m.in. mikrolinia 8 i mikrolinia 14) oraz nowoczesny zestaw detali technicznych dla obudowy dachów i ścian. Płyty warstwowe ARPANEL sprostają każdemu projektowi, który ma łączyć funkcję, estetykę, technologię i ekonomikę.

Zapraszamy biura architektoniczne do współpracy przy tworzeniu niepowtarzalnych projektów z wykorzystaniem płyt warstwowych ARPANEL.

parametry

Nasze produkty spełniają wymagania UE

Z uwagi na rosnące wymagania w Unii Europejskiej stawiane nowoczesnym obiektom, architekci i projektanci są zobligowani do stosowania takich produktów, które spełniają wysokie kryteria izolacyjności termicznej, ogniowej i akustycznej. Odpowiadając na zmieniające się trendy i wymagania, oferujemy system obudowy ścian i dachów oparty na płytach warstwowych ARPANEL. Poszczególne rdzenie izolacyjne płyt (PUR, PIR, MiWo), spełniają różnego rodzaju kryteria izolacyjności przy zachowaniu doskonałych parametrów mechanicznych. Każdy z produktów wraz z systemem detali technicznych został tak zaprojektowany, by spełnił najwyższe kryteria stawiane przy wykonywaniu obudowy dachów i ścian najnowocześniejszych obiektów.

oferta

Kompleksowa oferta

Ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych, to silny fundament oferty płyt warstwowych ARPANEL. Koncentrujemy się na oferowaniu kompleksowych rozwiązań, co dla wielu partnerów biznesowych, w tym również i dla nas, jest bardzo ważnym argumentem decydującym o nawiązaniu współpracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ofertę płyt warstwowych ARPANEL, uzupełniamy pozostałymi elementami, tak jak: szeroki wachlarz akcesoriów (profili zimnogiętych i obróbek blacharskich), produkcja i montaż konstrukcji stalowych (FORMOPEX), wsparcie projektowe, wykonawstwo, a także usługi transportowe (ABM Logistics). Jesteśmy przekonani, że szeroki zakres naszej oferty, zapewnia profesjonalną i terminową realizację powierzonych zadań. Zapraszamy do współpracy.

doradztwo

Na przestrzeni ostatnich lat, zauważyliśmy ogromne zmiany w procesie projektowania obiektów przemysłowych. Z jednej strony zmiany dotyczą coraz to nowocześniejszych projektowanych rozwiązań technicznych, z drugiej jednak strony zauważymy coraz większą presję krótkiego czasu do przygotowania dokumentacji projektowej, jak i presję „wpasowania się” w oczekiwany budżet inwestycyjny. W odpowiedzi na to, firma nasza oferuje szeroki zakres wsparcia technicznego i projektowego dla architektów. Chcemy przez to w możliwie krótkim czasie przekazać kompleksową informację i ofertę , która spełni kryteria techniczne stawiane obiektom jak i kryteria budżetowe. Pracownicy działu handlowego ARPANEL zawsze podpowiedzą i doradzą wszelkie rozwiązania techniczne odpowiadające potrzebom danej inwestycji.