Płyty warstwowe ARPANEL doskonałe dla inwestorów

powrót do góry
nowoczesna oferta
gwarancja jakości
kompleksowość
wsparcie
nowoczesna oferta

System obudowy dachów i ścian ARPANEL, został zaprojektowany w oparciu o najnowocześniejsze wymagania stawiane obiektom przemysłowym w Unii Europejskiej. ARPANEL to nowoczesne ściany i dachy, posiadające zarówno standardowy jak i ukryty system mocowania płyt do konstrukcji budynku. Rdzeń izolacyjny płyt ARPANEL, dobierany jest tak, by zawsze odpowiadał konkretnym wymogom izolacyjności termicznej (PUR i PIR), izolacyjności ogniowej (MiWo lub PIR) czy też izolacyjności akustycznej (MiWo). ARPANEL to nie tylko płyty warstwowe. ARPANEL to również szeroki wachlarz akcesoriów (profili zimnogiętych i obróbek blacharskich) i wykonawstwa na każdym etapie realizacji inwestycji. Kompleksowa oferta ARPANEL została przez wielu naszych partnerów biznesowych bardzo pozytywnie oceniona. Przekonaj się sam, zapraszamy do współpracy.

gwarancja jakości

Płyty warstwowe ARPANEL produkowane są na najnowocześniejszej linii produkcyjnej w Polsce, z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje równie niezawodną i długą eksploatację budynków wykonanych z płyt ARPANEL. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy materiały dostarczane przez renomowanych dostawców, którzy posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Płyty warstwowe ARPANEL gwarantują szybki i łatwy montaż, który umożliwia w bardzo krótkim okresie czasu wykonanie efektywnego i kompletnego budynku. Szeroka lista obiektów referencyjnych potwierdza gwarancję jakości i funkcjonalności płyt warstwowych ARPANEL, stawiając nas od początku w gronie liderów rynkowych.

 

kompleksowość

Ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych, to silny fundament oferty płyt warstwowych ARPANEL. Koncentrujemy się na oferowaniu kompleksowych rozwiązań, co dla wielu partnerów biznesowych, w tym głównie inwestorów, jest bardzo ważnym argumentem decydującym o nawiązaniu współpracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ofertę płyt warstwowych ARPANEL, uzupełniamy pozostałymi elementami, takimi jak: szeroki wachlarz akcesoriów (profili zimnogiętych i obróbek blacharskich), produkcja i montaż konstrukcji stalowych (FORMOPEX), wsparcie projektowe, wykonawstwo, a także usługi transportowe (ABM Logistics). Jesteśmy przekonani, że szeroki zakres naszej oferty, zapewnia profesjonalną i terminową realizację powierzonych zadań. Zapraszamy do współpracy.

wsparcie

Płyty warstwowe to główny, ale nie jedyny element kompleksowej oferty ARPANEL. Zawiera ona szeroki wachlarz akcesoriów (profili zimnogiętych, obróbek blacharskich) i wykonawstwa na każdym etapie realizacji inwestycji. Dobór odpowiednich rozwiązań technicznych jest bardzo istotnym elementem zarówno projektowania jak i procesu budowy obiektu. Dzięki naszej nowoczesnej i kompleksowej ofercie, nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na doradztwo i wsparcie techniczne na wszystkich etapach powstawania budynku. Dysponujemy wiedzą techniczną, szeroką gamą rozwiązań systemowych obudowy ścian i dachów oraz wieloletnim doświadczeniem realizacyjnym, co wyróżnia naszą ofertę spośród konkurencji. Zespół ARPANEL na bieżąco wspiera i doradza partnerom biznesowym w realizacji inwestycji.