Dla Wykonawców - płyty warstwowe ARPANEL

powrót do góry
Certyfikaty
Parametry
Dostępność
Doradztwo
Certyfikaty

W 2014 roku firma ADAMIETZ uruchomiła produkcję najnowocześniejszych na rynku polskim płyt warstwowych ARPANEL. W pełni zautomatyzowania linia produkcyjna została oparta na technologii znanej niemieckiej firmy Hennecke. Produkty ARPANEL zostały przebadane i certyfikowane w Instytucie Techniki Budowlanej, w oparciu o wymagania obowiązującej w UE normy PN-EN 14509. Najważniejszy zakres badań certyfikacyjnych dotyczył w szczególności: określenia współczynników izolacyjności cieplnej, ognioodporności, przygotowania tablic nośności i określenia współczynników izolacyjności akustycznej. Szeroki zakres oferty ARPANEL w zakresie rdzeni izolacyjnych (PUR, PIR i MiWo) daje możliwość wyboru i dostosowania naszych produktów do odpowiednich wymagań stawianych obiektom. Poszczególne wyniki badań klasyfikują nasze wyroby w grupie firm liderujących obecnie na rynku.

Parametry

Z uwagi na rosnące wymagania w Unii Europejskiej stawiane nowoczesnym obiektom, wykonawcy są zobligowani do stosowania takich produktów, które spełniają wysokie kryteria izolacyjności termicznej, ogniowej czy też akustycznej. Odpowiadając na zmieniające się trendy i wymagania, oferujemy system obudowy ścian i dachów oparty na płytach warstwowych ARPANEL. Poszczególne rdzenie izolacyjne płyt (PUR, PIR, MiWo), spełniają różnego rodzaju kryteria izolacyjności (ogniowej, cieplnej, akustycznej) przy zachowaniu doskonałych parametrów mechanicznych. Każdy z produktów wraz z systemem detali technicznych został tak zaprojektowany, by spełnił najwyższe kryteria stawiane przy wykonywaniu obudowy dachów i ścian nowoczesnych obiektów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i współpracy.

Dostępność

Ponad 20 letnie doświadczenie w dostarczaniu komponentów systemów lekkiej obudowy dachów i ścian, stanowi silny fundament oferty płyt warstwowych ARPANEL. Analiza potrzeb wykonawców i odbiorców naszych produktów, przedstawia potrzebę kompleksowych rozwiązań technicznych, w celu terminowej i profesjonalnej realizacji inwestycji. ARPANEL to oferta płyt warstwowych produkowanych w oparciu o najnowocześniejszą technologię na rynku polskim, charakteryzujących się elastycznymi terminami produkcji w bardzo korzystnych cenach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ofertę płyt warstwowych ARPANEL, uzupełniliśmy pozostałymi elementami, takimi jak: szeroki wachlarz akcesoriów (profili zimnogiętych i obróbek blacharskich), produkcja i montaż konstrukcji stalowych (FORMOPEX), wsparcie i doradztwo techniczne, a także kompleksowe usługi transportowe (ABM Logistics) dla oferowanych produktów. Jesteśmy przekonani, że szeroki zakres oferty i jej dostępność, zapewnia profesjonalną i terminową realizację powierzonych zadań. Zapraszamy do współpracy.

 

Doradztwo

Na przestrzeni ostatnich lat, zauważyliśmy ogromne zmiany zarówno w procesie projektowania jak i wykonawstwa obiektów przemysłowych. Z jednej strony zmiany dotyczą coraz to nowocześniejszych rozwiązań technicznych, z drugiej jednak strony zauważymy coraz większą presję krótkiego czasu realizacji inwestycji przy rosnącej presji „wpasowania się” w oczekiwany budżet inwestycyjny. W odpowiedzi na to, firma nasza oferuje szeroki zakres wsparcia technicznego dla firm wykonawczych. Chcemy przez to w możliwie krótkim czasie przekazać kompleksową informację dotyczącą zakresu naszej oferty , która spełni kryteria techniczne stawiane konkretnej inwestycji jak i kryteria budżetowe. Pracownicy działu handlowego ARPANEL zawsze podpowiedzą i doradzą wszelkie rozwiązania techniczne spełniające oczekiwane kryteria obiektu. Przekonaj się sam – zapraszamy do współpracy.