PRODUKTY

Poznaj system lekkiej obudowy ARPANEL

Rozwój przemysłu, konkurencji oraz wzrost wymagań ekologicznych dotyczących obiektów budowlanych, wymaga od inwestorów stosowania najnowocześniejszych materiałów budowlanych przy realizacji swoich inwestycji. Dlatego okładziny w płytach warstwowych ARPANEL wykonane są z ocynkowanych blach stalowych powlekanych powłoką organiczną, np. poliestrem, którego zadaniem jest ochrona rdzenia izolacyjnego oraz zapewnienie odpowiedniej sztywności i nośności.

PŁYTY WARSTWOWE

Kompleksowość to podstawowa cecha wymagana na rynku, przy tworzeniu nowoczesnych obiektów przemysłowych, kubaturowych, handlowych, biurowych, sportowych, rolniczych, a także użyteczności publicznej. Klienci ceniąc swój czas chcą, aby oferta firm była szeroka i elastyczna, dlatego ARPANEL wychodzi naprzeciw tym wymaganiom gwarantując szeroki wachlarz akcesoriów do płyt warstwowych.

AKCESORIA

Na przestrzeni ostatnich lat, zauważyliśmy ogromne zmiany w procesie projektowania obiektów przemysłowych. Z jednej strony zmiany dotyczą coraz to nowocześniejszych projektowanych rozwiązań technicznych, z drugiej jednak strony zauważymy coraz większą presję krótkiego czasu do przygotowania dokumentacji projektowej, jak i presję „wpasowania się” w oczekiwany budżet inwestycyjny. W odpowiedzi na to, firma nasza oferuje szeroki zakres wsparcia technicznego i projektowego. Chcemy przez to w możliwie krótkim czasie przekazać kompleksową informację i ofertę, która spełni kryteria techniczne stawiane obiektom jak i kryteria budżetowe.

USŁUGI

Realizacje

Sprawdź jak wyglądają gotowe obiekty z naszych płyt warstwowych

JAK PRACUJEMY?

1

Krok pierwszy

Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym w celu przedstawienia swoich potrzeb dotyczących produktów. Nasz Przedstawiciel przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

2

Krok drugi

Twoje zamówienie trafi do Działu Obsługi Klienta, który wprowadzi je do systemu i wyśle do Ciebie potwierdzenie przyjęcia zamówienia w celu weryfikacji ustalonych wcześniej szczegółów zamówienia. Po odesłaniu podpisanych dokumentów i dopełnieniu wszelkich formalności zamówienie zostanie zwolnione do produkcji.

3

Krok trzeci

Dział Planowania Produkcji dobierze odpowiedni materiał do zamówienia oraz zaplanuje ułożenie płyt w paczkach w celu optymalizacji transportu zgodnie z przesłanym wcześniej harmonogramem dostaw. Następnie określi termin produkcji, tak aby towar był gotowy do odbioru/dostawy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4

Krok czwarty

Dział Produkcji po otrzymaniu zlecenia przygotuje materiał według wytycznych zawartych w zleceniu produkcyjnym, aby przejść do procesu produkcji płyt warstwowych.

5

Krok piąty

Dział Logistyki skontaktuje się z Tobą po produkcji zamówionych płyt warstwowych w celu ustalenia daty i godziny dostawy towaru na budowę lub w przypadku odbioru własnego ustala dzień i godzinę odbioru.

AKTUALNOŚCI

Najnowsze informacje ARPANEL

TENNIS ARCHI CUP 2019

W dniach 07-09.06.2019 r. mieliśmy przyjemność już po raz trzeci uczestniczyć w MISTRZOSTWACH POLSKI ARCHITEKTÓW W TENISIE 🎾🎾🏆
Podczas piątkowego TENNIS ARCHI CUP EXPO, na naszym stoisku odbył się konkurs, podczas którego należało dopowiedzieć na bardzo proste pytanie:
„Powierzchnię ilu kortów tenisowych do gry w singla można porównać do ilości dotychczas wyprodukowanych płyt warstwowych ARPANEL?”
Poprawna odpowiedź to 24 025 kortów 🙂
Wielu udało się poprawnie odpowiedzieć na to pytanie. Dlatego też żeby wyłonić zwycięzców zdecydowaliśmy się na wylosowanie 3 szczęśliwców.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom turniejowym oraz tym, którym udało się zdobyć nagrody w konkursach organizowanych przez ARPANEL.👏💪🎾🏆

Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach oraz wspólną zabawę!

ARPANEL – OFICJALNYM SPONSOREM TENNIS ARCHI CUP 2019

Już po raz III ARPANEL został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Polski Architektów w Tenisie TENNIS ARCHI CUP 2019. Mistrzostwa odbędą się w dniach 7-9 czerwca 2019 r. w Poznaniu. 🏆🎾🥎🇵🇱 Tennis Archi Cup to impreza tenisowa, gdzie wokół prawdziwej sportowej pasji gromadzimy środowisko architektów. Wyjątkowy klimat, spotkanie w doborowym gronie na doskonale przygotowanych kortach oraz mnóstwo atrakcji. To wszystko jest idealną okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.

Happy Easter!

Takim to wesołym akcentem, podziwiając kunszt malarski naszej niezwykle utalentowanej pracownicy Marty, cały zespół ARPANEL pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą i nadzieją z faktu Zmartwychwstania Pańskiego. WESOŁEGO ALLELUJA!!! 🐣🐥🐇🧺🥚💦🌞🌷🐰 [Best_Wordpress_Gallery id="16" gal_title="Kartka"]

KONTAKT

Napisz do nas

ZADZWOŃ DO NAS: +48 77 463 00 55
NAPISZ E-MAIL: biuro@arpanel.pl
en_GB
pl_PL en_GB