PRODUKTY

Poznaj system lekkiej obudowy ARPANEL

Rozwój przemysłu, konkurencji oraz wzrost wymagań ekologicznych dotyczących obiektów budowlanych, wymaga od inwestorów stosowania najnowocześniejszych materiałów budowlanych przy realizacji swoich inwestycji. Dlatego okładziny w płytach warstwowych ARPANEL wykonane są z ocynkowanych blach stalowych powlekanych powłoką organiczną, np. poliestrem, którego zadaniem jest ochrona rdzenia izolacyjnego oraz zapewnienie odpowiedniej sztywności i nośności.

PŁYTY WARSTWOWE

Kompleksowość to podstawowa cecha wymagana na rynku, przy tworzeniu nowoczesnych obiektów przemysłowych, kubaturowych, handlowych, biurowych, sportowych, rolniczych, a także użyteczności publicznej. Klienci ceniąc swój czas chcą, aby oferta firm była szeroka i elastyczna, dlatego ARPANEL wychodzi naprzeciw tym wymaganiom gwarantując szeroki wachlarz akcesoriów do płyt warstwowych.

AKCESORIA

Na przestrzeni ostatnich lat, zauważyliśmy ogromne zmiany w procesie projektowania obiektów przemysłowych. Z jednej strony zmiany dotyczą coraz to nowocześniejszych projektowanych rozwiązań technicznych, z drugiej jednak strony zauważymy coraz większą presję krótkiego czasu do przygotowania dokumentacji projektowej, jak i presję „wpasowania się” w oczekiwany budżet inwestycyjny. W odpowiedzi na to, firma nasza oferuje szeroki zakres wsparcia technicznego i projektowego. Chcemy przez to w możliwie krótkim czasie przekazać kompleksową informację i ofertę, która spełni kryteria techniczne stawiane obiektom jak i kryteria budżetowe.

USŁUGI

Realizacje

Sprawdź jak wyglądają gotowe obiekty z naszych płyt warstwowych

JAK PRACUJEMY?

1

Krok pierwszy

Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym w celu przedstawienia swoich potrzeb dotyczących produktów. Nasz Przedstawiciel przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

2

Krok drugi

Twoje zamówienie trafi do Działu Obsługi Klienta, który wprowadzi je do systemu i wyśle do Ciebie potwierdzenie przyjęcia zamówienia w celu weryfikacji ustalonych wcześniej szczegółów zamówienia. Po odesłaniu podpisanych dokumentów i dopełnieniu wszelkich formalności zamówienie zostanie zwolnione do produkcji.

3

Krok trzeci

Dział Planowania Produkcji dobierze odpowiedni materiał do zamówienia oraz zaplanuje ułożenie płyt w paczkach w celu optymalizacji transportu zgodnie z przesłanym wcześniej harmonogramem dostaw. Następnie określi termin produkcji, tak aby towar był gotowy do odbioru/dostawy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4

Krok czwarty

Dział Produkcji po otrzymaniu zlecenia przygotuje materiał według wytycznych zawartych w zleceniu produkcyjnym, aby przejść do procesu produkcji płyt warstwowych.

5

Krok piąty

Dział Logistyki skontaktuje się z Tobą po produkcji zamówionych płyt warstwowych w celu ustalenia daty i godziny dostawy towaru na budowę lub w przypadku odbioru własnego ustala dzień i godzinę odbioru.

AKTUALNOŚCI

Najnowsze informacje ARPANEL

GOLF ARCHI CUP 2019.⛳🏅🏆

W dniu 13.09.2019 r. podczas Golf Archi Cup Expo, uczestnicy mistrzostw mogli wziąć udział w naszym stoiskowym konkursie.
Pytanie, na które zawodnicy musieli odpowiedzieć, brzmiało:
„By sprostać wymaganiom naszych kontrahentów, oferujemy kompleksowy zakres usług. Podaj min 3 z nich”.
Poprawne odpowiedzi to m. in. doradztwo i wsparcie techniczne, opracowywanie dokumentacji projektowej oraz wykonywanie obliczeń statycznych.
Jesteśmy mile zaskoczeni, ponieważ okazuje się, że wiele osób zna markę ARPANEL i bez problemu odpowiedziało na pytanie konkursowe.
Nagrody trafiły do 6 szczęśliwych zwycięzców, których wylosowano 14.09.2019 r.

Gratulujemy wszystkim wygranym i życzymy wielu sukcesów sportowych.

Dziękujemy za tą wspaniałą sportową atmosferę, udział w zawodach i wspólną rywalizację! 🏑💪


Zespół ARPANEL podczas drugiego dnia GOLF ARCHI CUP 2019.⛳🏅🏆

W dniach 13-15.09.2019 r. ARPANEL, jako główny sponsor, miał przyjemność uczestniczyć w X Mistrzostwach Architektów w Golfie – Golf Archi Cup 2019 w Konopiskach k. Częstochowy. ⛳🏅🏆


ARPANEL GŁÓWNYM SPONSOREM GOLF ARCHI CUP 2019

ARPANEL już po raz III został GŁÓWNYM SPONSOREM GOLF ARCHI CUP ⛳️🏌️‍♂️

Zapraszamy wszystkich Architektów do wzięcia udziału w zawodach.

KONTAKT

Napisz do nas

ZADZWOŃ DO NAS: +48 77 463 00 55
NAPISZ E-MAIL: biuro@arpanel.pl
en_GB
pl_PL en_GB