ARPANEL

w Skrócie

112

zatrudnionych pracowników

4 700 000 m2

wyprodukowanych płyt

6 lat

na rynku (od 2013)

ponad 1 200

zadowolonych kontrahentów

3 700

wybudowanych obiektów

ARPANEL

O firmie

Firma Adamietz koncentruje się na oferowaniu produktów spełniających wysokie wymagania stawiane przez inwestorów, użytkowników i projektantów współczesnych obiektów przemysłowych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Z uwagi na to, w 2013 roku rozpoczęliśmy produkcję izolacyjnych płyt warstwowych do wykonania dachów i ścian różnorodnych obiektów w konstrukcji stalowej i żelbetowej. Produkcję poprzedziły trzy lata intensywnych przygotowań. W tym czasie opracowaliśmy i wdrażaliśmy technologię, która w efekcie pozwoliła uruchomić jedną z najnowocześniejszych linii płyt warstwowych w Polsce. Naszą technologię oparliśmy na liderach europejskich specjalizujących się w dostarczaniu technologii do wykonywania najwyższej klasy materiałów izolacyjnych.

ARPANEL

Poznaj naszą historię

1994
2002
2007
2010
2013
2014
2015
2016
2017
2018

ARPANEL to system, który łączy aktualne trendy z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu. Jest dziełem najwyższej klasy specjalistów. To więcej niż płyty warstwowe. ARPANEL to kompleksowy system będący efektem naszego ponad 20 letniego doświadczenia w projektowaniu i wykonawstwie lekkiej obudowy, wsparty analizą rynków europejskich i ich oczekiwań. Płyty warstwowe ARPANEL zostały zaprojektowane z trzema rdzeniami izolacyjnymi: pianką poliuretanową PUR, pianką poliizocyjanurową PIR i wełną mineralną MiWo.

Różnorodność doceniają inwestorzy, projektanci i wykonawcy, którzy dzięki temu mają swobodę wyboru odpowiedniego rozwiązania w izolacji dachów i ścian w zależności od swoich potrzeb i przeznaczenia obiektu.

en_GB
pl_PL en_GB