LinkedIn Facebook Instagram YouTube
ARPANEL

O nas

Na rynku działamy od 2013 roku i od samego początku zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości płyt warstwowych do obudowy dachów i ścian obiektów kubaturowych, przemysłowych, hal magazynowych i produkcyjnych, centrów logistycznych itp. W naszym zakładzie produkcyjnym tworzymy izolacyjne płyty warstwowe, dachowe i ścienne, przeznaczone do zastosowania w różnorodnych obiektach o konstrukcji stalowej, żelbetowej i drewnianej. Naszym klientom oferujemy między innymi płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej MiWo o zwiększonej ognioodporności i MiWo MXL o zwiększonej nośności oraz płyty z pianką poliizocyjanurową PIR. Wiemy, jak ważny jest dobór odpowiednich rozwiązań technicznych podczas projektowania i budowy, dlatego oprócz płyt warstwowych najwyższej jakości oferujemy również doradztwo i wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji, opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie obliczeń statycznych. Jako dopełnienie naszej szerokiej gamy produktów, oferujemy szeroki zakres elementów wykończeniowych w tym obróbki blacharskie i akcesoria montażowe.

Płyty warstwowe stanowią aktualnie najpopularniejszy materiał wykorzystywany podczas budowy obiektów przemysłowych i kubaturowych, hal magazynowych czy produkcyjnych. Jako jeden z największych producentów płyt warstwowych w Polsce dostarczamy naszym klientom płyty dachowe, ścienne, chłodnicze, czy płyty narożne spełniające oczekiwania, stawiane nam przez specjalistów branży budowlanej w kraju i za granicą. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy profesjonalnie podchodzą do wszystkich wymagań stawianych przez klientów dotyczących samej produkcji, jak i estetyki oraz funkcjonalności produktów. Bardzo ważna jest dla nas jakość, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby udoskonalać parametry naszych płyt.

ARPANEL W LICZBACH

Dowiedz się więcej o ARPANEL

ZATRUDNIONYCH
PRACOWNIKÓW

m2

WYPRODUKOWANYCH
PŁYT
icon3

lat

NA RYNKU
(OD 2013)

ponad

ZADOWOLONYCH
KONTRAHENTÓW

WYBUDOWANYCH
OBIEKTÓW
OŚ CZASU ARPANEL

Poznaj naszą historię

prev2 next2
ARPANEL

Producent płyt warstwowych najwyższej jakości

ARPANEL to jeden z czołowych producentów ściennych i dachowych płyt warstwowych, w Europie środkowo-wschodniej. Działanie naszej marki opiera się na doświadczeniu zespołu połączonym z aktualnymi trendami oraz nowoczesnymi technologiami, dzięki którym produkujemy najwyższej jakości płyty warstwowe z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby maksymalnie spełnić jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płyt warstwowych ARPANEL.

GALERIA

Zobacz siedzibę ARPANEL